CELE PROJEKTU

Cele projektu
Historia
Co przed nami
Zaproś nas
Galeria
 
 

CELE PROJEKTU

„50+ dla 50+ czyli Akademia rozwoju kompetencji w zakresie uczenia osób powyżej 50. roku życia” (nr WND-POKL.08.01.02-32-005/11) to projekt innowacyjny realizowany przez Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska na terenie województwa zachodniopomorskiego. Projekt wpisuje się w Priorytet VIII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013 i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.Cel główny projektu to zwiększenie adekwatności i efektywności procesów uczenia osób w wieku powyżej 50. roku życia poprzez opracowanie metodologii przygotowania osób w wieku 50+ do pracy trenerskiej i coachingowej na rzecz osób w zbliżonym wieku.Cele szczegółowe projektu:

W projekcie uwzględniliśmy innowacyjne podejście do uczenia osób 50+ zarówno w aspekcie wyboru trenera (w wieku zbliżonym do uczestników), jak i znajomości specyfiki potrzeb grupy oraz metod pracy z nią (jako kluczowych kompetencji szkoleniowca).

W efekcie realizacji projektu została opracowana i przetestowana kompleksowa metodyka procesu przygotowania osób 50+ do pracy trenerskiej i coachingowej na rzecz osób w zbliżonym wieku. Metodyka ta obejmuje m.in. zbiór wytycznych dla instytucji szkoleniowych, zainteresowanych przygotowaniem kadry edukacyjnej do efektywnej pracy z osobami powyżej 50. roku życia.

 

 

 
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Kapitał LudzkiEuropejski Fundusz Społeczny

Centrum Doradztwa Strategicznego s.c.
D. Bieńkowska, C. Ulasiński, J. Szymańska


ul. Włóczków 22/3, 30-103 Kraków
tel: +48 12 623 77 40, tel./fax: +48 12 623 77 85

e-mail: akademia@cds.krakow.pl
www.akademia50.pl

Centrum Doradztwa Strategicznego
 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. [Zamknij]